Niemcy, 3 marki, 1910 A
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, 3 marki, 1910 A
Cena wylicytowana: 150 zł
164716
Opis: |
Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Wilhelm II 1888-1918, 3 marki, 1910 A, Berlin, na awersie dolutowany kapelusz na głowie cesarza |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
AKS 131, Jaeger 103 |
Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 200
1) 150 zł
2) 145 zł
3) 135 zł
4) 125 zł
min |