Niemcy, 5 marek, 1904 A
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, 5 marek, 1904 A
Cena wylicytowana: 370 zł
164817
Opis: |
Niemcy - Meklenburgia-Szwerin - Fryderyk Franciszek IV 1897-1918, 5 marek, 1904 A, Berlin, moneta wybita z okazji ślubu z księżniczką Aleksandrą |
Stan zachowania: |
III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
AKS 60, Jaeger 87 |
Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 127
1) 370 zł
2) 360 zł
3) 350 zł
4) 330 zł
5) 300 zł
6) 240 zł
min |