Niemcy, 5 marek, 1900 G
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, 5 marek, 1900 G
Cena wylicytowana: 160 zł
164772
Opis: |
Niemcy - Badenia - Fryderyk I 1856-1907, 5 marek, 1900 G, Karlsruhe |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
AKS 151, Jaeger 29 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 74
1) 160 zł
2) 155 zł
3) 130 zł
4) 105 zł
5) 90 zł
min |