Niemcy, 5 marek, 1914 A
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, 5 marek, 1914 A
Cena wylicytowana: 520 zł
166155
Opis: |
Niemcy - Anhalt - Dessau - Fryderyk II 1904-1918, 5 marek, 1914 A, Berlin, wybite na 25. rocznicę zaślubin Fryderyka II z Marią Badeńską |
Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
mikrouszkodzenia w tle |
AKS 45, Jaeger 25 |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 204
1) 520 zł
2) 500 zł
3) 360 zł
4) 330 zł
5) 300 zł
6) 250 zł
min |