Niemcy, talar, 1841 G
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1841 G
Cena wylicytowana: 280 zł
164901
Opis: |
Niemcy - Saksonia-Coburg-Gotha - Ernest I 1826-1844, talar, 1841 G, Drezno |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
AKS 73, Dav. 820, Thun 363 |
Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 82
1) 280 zł
2) 270 zł
3) 260 zł
4) 240 zł
5) 200 zł
min |