Niemcy, talar, 1833 G

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1833 G

Niemcy, talar, 1833 G

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 22:14:40
164868
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Antoni 1827-1836, talar, 1833 G, Drezno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: AKS 66, Dav. 867, Thun 309G

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 118

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  420 zł
4)  300 zł
5)  185 zł
6)  180 zł