Niemcy, talar, 1833 G
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1833 G
Cena wylicytowana: 450 zł
164868
Opis: |
Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Antoni 1827-1836, talar, 1833 G, Drezno |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
AKS 66, Dav. 867, Thun 309G |
Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 118
1) 450 zł
2) 440 zł
3) 420 zł
4) 300 zł
5) 185 zł
6) 180 zł
min |