Niemcy, talar, 1599 HB
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1599 HB
Cena wylicytowana: 720 zł
165089
Opis: |
Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Krystian II, Jan Jerzy I i August 1591-1611, talar, 1599 HB, Drezno |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 28.74 g, ciemna patyna |
Dav. 9820, Kahnt 186, Schnee 754 |
Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 101
1) 720 zł
2) 700 zł
3) 500 zł
4) 450 zł
5) 440 zł
6) 430 zł
7) 420 zł
min |