Niemcy, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 520 zł
164865
Opis: |
Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk Wilhelm IV 1840-1861, dwutalar = 3 1/2 guldena, 1841 A, Berlin |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
AKS 69, Dav. 766, Thun 253 |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 270 zł
Cena szacunkowa: 450 zł
Ilość odsłon: 142
1) 520 zł
2) 520 zł
3) 490 zł
4) 420 zł
5) 400 zł
6) 330 zł
7) 310 zł
8) 280 zł
min |