Niemcy, talar, 1643

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1643

Niemcy, talar, 1643

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:55:40
165107
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) 1598-1651, talar, 1643, Monachium, Aw: Herb w kartuszu, poniżej data, wokoło napis, Rw: Madonna z dzieciątkiem, wokoło napis
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.99 g, pozostałości po zawieszce, patyna
Literatura: Dav. 6082, Hahn 113

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 215

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  660 zł
4)  420 zł
5)  380 zł
6)  340 zł
7)  330 zł
8)  310 zł
9)  300 zł