Niemcy, talar, 1643
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, talar, 1643
Cena wylicytowana: 780 zł
165107
Opis: |
Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) 1598-1651, talar, 1643, Monachium, Aw: Herb w kartuszu, poniżej data, wokoło napis, Rw: Madonna z dzieciątkiem, wokoło napis |
Stan zachowania: |
II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 28.99 g, pozostałości po zawieszce, patyna |
Dav. 6082, Hahn 113 |
Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 215
1) 780 zł
2) 760 zł
3) 660 zł
4) 420 zł
5) 380 zł
6) 340 zł
7) 330 zł
8) 310 zł
9) 300 zł
min |