Niderlandy, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648
Zakończenie: 27-09-2018 21:54:40
165094
Opis: | Niderlandy - Kampen, talar lewkowy (Leeuwendaalder), 1648, znak menniczy: lilia |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | Dav. 4849, Delmonte 528, Purmer Ge56 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 141