Austria, talar, bez daty

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Austria, talar, bez daty

Austria, talar, bez daty

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:52:00
165038
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand II 1564-1595, talar, bez daty, Hall
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 27.79 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 8094, Voglh. 87/7, M.-T. 267 var.

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 155

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  290 zł
4)  270 zł