Austria, talar, bez daty
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Austria, talar, bez daty
Cena wylicytowana: 400 zł
165038
Opis: |
Austria - arcyksiążę Ferdynand II 1564-1595, talar, bez daty, Hall |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 27.79 g, ciemna patyna |
Dav. 8094, Voglh. 87/7, M.-T. 267 var. |
Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 155
1) 400 zł
2) 390 zł
3) 290 zł
4) 270 zł
min |