Śląsk, 3 krajcary, 1627
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Śląsk, 3 krajcary, 1627
Cena wylicytowana: 200 zł
165847
Opis: |
Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim, 3 krajcary, 1627, Wrocław, data pod popiersiem władcy, końcówka BO REX na awersie |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
delikatna patyna, rzadsze i ładnie zachowane |
E.-M. 667 (R1), F.u.S. 215 |
Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 588
1) 200 zł
2) 195 zł
3) 190 zł
4) 150 zł
5) 110 zł
6) 100 zł
7) 90 zł
min |