Śląsk, 3 krajcary, 1627

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Śląsk, 3 krajcary, 1627

Śląsk, 3 krajcary, 1627

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:51:20
165847
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem habsburskim, 3 krajcary, 1627, Wrocław, data pod popiersiem władcy, końcówka BO REX na awersie
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, rzadsze i ładnie zachowane
Literatura: E.-M. 667 (R1), F.u.S. 215

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 588

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  190 zł
4)  150 zł
5)  110 zł
6)  100 zł
7)  90 zł