Śląsk, 3 halerze
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Śląsk, 3 halerze
Cena wylicytowana: 75 zł
165844
Opis: |
Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy Rudolf Legnicki 1602-1653, 3 halerze, Legnica, Aw: Lew kroczący w prawo, klucze, powyżej litera L, poniżej nominał |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 0.50 g, ciemna patyna, jednostronne |
Kop. 8660 (R2), F.u.S. 3595 |
Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1464
1) 75 zł
2) 70 zł
3) 65 zł
4) 60 zł
min |