Prusy Książęce 1525-1657, półtorak, 1622
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 65 zł
165942
Opis: |
Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, półtorak, 1622, Królewiec |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Slg. Marienburg 1432, Vossberg 1489 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 269
1) 65 zł
2) 65 zł
3) 40 zł
4) 38 zł
min |