Księstwo Kurlandii, ort, 1694

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Księstwo Kurlandii, ort, 1694

Księstwo Kurlandii, ort, 1694

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:47:20
166042
Opis: Księstwo Kurlandii - Fryderyk Kazimierz Kettler 1682-1698, ort, 1694, Mitawa, odmiana z pełną datą w otoku 1694
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, ciemna patyna
Literatura: Kruggel-Kurland 4.8.1.1, Kopicki 4075 (R7)

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 251

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł