Inflanty, półtorak (1/24 talara), 1648
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 80 zł
165938
Opis: |
Inflanty - Liwonia - Krystyna 1632-1654, półtorak (1/24 talara), 1648, Ryga |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, bardzo ładny |
AAJ 2a, Haljak 1417 |
Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 201
1) 80 zł
2) 75 zł
3) 70 zł
4) 65 zł
5) 60 zł
6) 50 zł
min |