Inflanty, półtorak (1/24 talara), 1648

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:47:00
165938
Opis: Inflanty - Liwonia - Krystyna 1632-1654, półtorak (1/24 talara), 1648, Ryga
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: AAJ 2a, Haljak 1417

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 201

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  50 zł