Polska, 2 złote, 1925

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, 2 złote, 1925

Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:36:40
166112
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, warinat z kropką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 106

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  150 zł
4)  145 zł
5)  115 zł
6)  110 zł
7)  105 zł
8)  75 zł