Polska, 2 złote, 1925
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, 2 złote, 1925
Cena wylicytowana: 180 zł
166112
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, warinat z kropką po dacie |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Parchimowicz 109d |
Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 106
1) 180 zł
2) 175 zł
3) 150 zł
4) 145 zł
5) 115 zł
6) 110 zł
7) 105 zł
8) 75 zł
min |