Polska, 2 złote, 1924
Zakończenie: 27-09-2018 21:36:00
Polska, 2 złote, 1924
165784
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1924, Filadelfia, popiersie kobiety z kłosami |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenia na awersie, wybite stemplem odwróconym |
Literatura: | Parchimowicz 109c |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 100