Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 НГ
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 65 zł
165014
Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 НГ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Bitkin 1120, Plage 413 |
Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 101
1) 65 zł
2) 60 zł
3) 50 zł
4) 40 zł
5) 36 zł
min |