Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:22:20
166104
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850, Warszawa, wariant z podwójną wstęgą, jagódka i żołądź po jej bokach
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładna moneta w pudełku NGC z oceną AU 50
Literatura: Bitkin 1263, Plage 396, Berezowski 1.60 zł

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 295

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  500 zł
6)  430 zł
7)  410 zł
8)  380 zł
9)  360 zł
10)  340 zł
11)  320 zł
12)  300 zł