Polska, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 600 zł
166104
Opis: |
Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 20 kopiejek = 40 groszy, 1850, Warszawa, wariant z podwójną wstęgą, jagódka i żołądź po jej bokach |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna, bardzo ładna moneta w pudełku NGC z oceną AU 50 |
Bitkin 1263, Plage 396, Berezowski 1.60 zł |
Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 300
1) 600 zł
2) 580 zł
3) 560 zł
4) 540 zł
5) 500 zł
6) 430 zł
7) 410 zł
8) 380 zł
9) 360 zł
10) 340 zł
11) 320 zł
12) 300 zł
min |