Polska, dwuzłotówka, 1791 EB
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, dwuzłotówka, 1791 EB
Cena wylicytowana: 90 zł
165068
Opis: |
Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, dwuzłotówka, 1791 EB, Warszawa |
Stan zachowania: |
IV, Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Plage 343, Berezowski 2.50 zł |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 117
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 75 zł
4) 65 zł
5) 60 zł
min |