Polska, talar, 1719 IGS

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, talar, 1719 IGS

Polska, talar, 1719 IGS

Cena wylicytowana: 1 950 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:08:40
165071
Opis: Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, talar, 1719 IGS, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło; Rw: Tarcze herbowe, u dołu hak i inicjały IGS (Johhan Georg Schomburg), napis wokoło
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.27 g, złocony, wyjęty z oprawy
Literatura: Dav. 2653, Kahnt 109, Kop. 10989 (R1), Schnee 1015

Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 400

1)  1 950 zł
2)  1 900 zł
3)  1 500 zł
4)  1 300 zł
5)  960 zł
6)  940 zł
7)  920 zł
8)  900 zł