Polska, talar, 1719 IGS
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, talar, 1719 IGS
Cena wylicytowana: 1 950 zł
165071
Opis: |
Polska - August II Mocny 1697-1733 - monety polsko-saskie, talar, 1719 IGS, Drezno, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło; Rw: Tarcze herbowe, u dołu hak i inicjały IGS (Johhan Georg Schomburg), napis wokoło |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 29.27 g, złocony, wyjęty z oprawy |
Dav. 2653, Kahnt 109, Kop. 10989 (R1), Schnee 1015 |
Cena końcowa: 1 950 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 400
1) 1 950 zł
2) 1 900 zł
3) 1 500 zł
4) 1 300 zł
5) 960 zł
6) 940 zł
7) 920 zł
8) 900 zł
min |