Polska, szeląg, 1652
Zakończenie: 27-09-2018 21:06:40
Polska, szeląg, 1652
165930
Opis: | Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, szeląg, 1652, Wilno, herb Gozdawa pod Pogonią, pełna data w otoku |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ładny, ciemna patyna |
Literatura: | Kop. 3581, Ivanauskas 2JK9-2 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 80