Polska, szóstak, 1667 AT
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, szóstak, 1667 AT
Cena wylicytowana: 32 zł
165056
Opis: |
Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1667 AT, Kraków, tarcze herbowe proste |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Kop. 1684 |
Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 489
1) 32 zł
2) 30 zł
min |