Polska, szeląg, 1620
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, szeląg, 1620
Cena wylicytowana: 42 zł
165928
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, szeląg, 1620, Ryga, data 6Z0 na rewersie |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
piękny, delikatna patyna |
Kop. 8168. K.-G. 1.10 |
Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 190
1) 42 zł
2) 40 zł
3) 40 zł
4) 32 zł
5) 28 zł
6) 26 zł
7) 24 zł
min |