Polska, trojak, 1595
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 145 zł
165921
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1595, Ryga, na awersie końcówka napisu LI, dwukropek pomiędzy ARG i TRIP na rewersie |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Iger R.95.1 d/a, K.-G. 20 |
Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 97
1) 145 zł
2) 140 zł
3) 120 zł
4) 115 zł
5) 105 zł
6) 90 zł
min |