Polska, trojak, 1595

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 21:01:00
165921
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1595, Ryga, na awersie końcówka napisu LI, dwukropek pomiędzy ARG i TRIP na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Iger R.95.1 d/a, K.-G. 20

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 97

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  90 zł