Polska, grosz, 1598
Zakończenie: 27-09-2018 20:57:20
Polska, grosz, 1598
165891
Opis: | Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1598, Poznań, Aw: Popiersie króla w koronie z berłem w prawo i napis wokoło Rw: Tarcze herbowe, wokoło napis i skrócona data 98 |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | gięty, bardzo rzadki, patyna |
Literatura: | H-Cz. 1100 (R4), Kop. 762 (R6), Tyszkiewicz 45 mk |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 758