Polska, trojak, 1595
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, trojak, 1595
Cena wylicytowana: 190 zł
165908
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Wschowa, skrócona data obok głowy króla, płaska korona, w otoku SIG 3 |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
moneta w ładnym stanie zachowania |
Iger W.95.4.b (R) |
Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 181
1) 190 zł
2) 185 zł
3) 175 zł
4) 150 zł
5) 145 zł
6) 140 zł
7) 135 zł
8) 125 zł
9) 120 zł
min |