Polska, ort, 1622
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, ort, 1622
Cena wylicytowana: 230 zł
165851
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRVS M |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Shatalin BD22-49 |
Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 148
1) 230 zł
2) 220 zł
3) 165 zł
4) 105 zł
5) 100 zł
6) 95 zł
min |