Polska, trojak, 1585
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, trojak, 1585
Cena wylicytowana: 520 zł
165901
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Ryga, trojak, 1585, Ryga |
Stan zachowania: |
II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
bardzo ładnie zachowany, delikatna patyna, przebita data |
Iger R.85.1.m (R), K.-G. 8 |
Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 242
1) 520 zł
2) 500 zł
3) 360 zł
4) 300 zł
5) 280 zł
6) 240 zł
min |