Polska, trojak, 1585
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, trojak, 1585
Cena wylicytowana: 90 zł
166023
Opis: |
Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, bez herbu podskarbiego na awersie |
Stan zachowania: |
III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, wady krążka na awersie |
Iger V.85.1.a (R), Ivanauskas 4SB53-23 |
Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 123
1) 90 zł
2) 85 zł
3) 75 zł
min |