Polska, trojak, 1585

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Polska, trojak, 1585

Polska, trojak, 1585

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 20:51:00
166023
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety litewskie, trojak, 1585, Wilno, bez herbu podskarbiego na awersie
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: patyna, wady krążka na awersie
Literatura: Iger V.85.1.a (R), Ivanauskas 4SB53-23

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 123

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  75 zł