Słowianie, naśladownictwo denara krzyżowego typu VI, XI w.
Zakończenie: 27-09-2018 20:45:20
165050
Opis: | Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara krzyżowego typu VI, XI w., Aw: Krzyż prosty z kulkami i kółkami w kątach; Rw: Krzyż prosty z kulkami w kątach |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 16 mm 1.00 g |
Literatura: | CNP typ VI |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 149