Śląsk, halerz, XV w.
Zakończenie: 27-09-2018 20:41:20
Śląsk, halerz, XV w.
165164
Opis: | Śląsk - Księstwo Ziębickie (Książ), halerz, XV w., Aw: Orzeł na wprost z głową w lewo, Rw: Lew czeski w lewo |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 0.22 g, rzadziej spotykana odmiana halerza ziębickiego |
Literatura: | Fbg. 379, Kop. 8908 (R2) |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 129