Niemcy, grosz, 1444-1456

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, grosz, 1444-1456

Niemcy, grosz, 1444-1456

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 20:40:00
165852
Opis: Niemcy - Miśnia, Marchia - Fryderyk II Łagodny 1428-1464, grosz, 1444-1456, Zwickau, Aw: Tarcza w rozecie, napis, Rw: Lew kroczący w lewo, napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.21 g, ciemna patyna
Literatura: Krug 811

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 236

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  80 zł
7)  75 zł