Niemcy, grosz, 1444-1456
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Niemcy, grosz, 1444-1456
Cena wylicytowana: 155 zł
165852
Opis: |
Niemcy - Miśnia, Marchia - Fryderyk II Łagodny 1428-1464, grosz, 1444-1456, Zwickau, Aw: Tarcza w rozecie, napis, Rw: Lew kroczący w lewo, napis |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
srebro 2.21 g, ciemna patyna |
Krug 811 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 236
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 130 zł
4) 120 zł
5) 85 zł
6) 80 zł
7) 75 zł
min |