Partia, tetradrachma bilonowa, II w. ne

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 20:39:00
163912
Opis: Partia - Arsacydzi - Orodes II (II w. ne), tetradrachma bilonowa, II w. ne, Aw: Głowa brodatego króla na wprost, z lewej napis, z prawej symbole
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 26 mm, 14.58 g
Literatura: Mitchiner ACW 712

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 115

1)  48 zł