Aukcja online

pokaż wszystko
Literatura, banknoty, papiery wartościowe, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaki
Rozpoczęcie: 27-08-2018 18:00
Zakończenie: 06-09-2018 20:30 ÷ 22:29
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Niemcy, 2 marki, 1913
Niemcy, 2 marki, 1913
164441
moneta wybita z okazji jubileuszu 100 lecia zwycięstwa w ...
III

55 zł

szac. 50 zł

520 wyświetleń

6 zakończona
Rosja, 20 kopiejek, 1871 СПБ - НI
Rosja, 20 kopiejek, 1871 СПБ - НI
164456
I-

70 zł

szac. 80 zł

296 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal poświęcony Tadeuszowi Kościuszko, z roku 1818
Polska, medal poświęcony Tadeuszowi Kościuszko, z roku 1818
164459
autorstwa Caunois’a i Durand’a, Aw: Popiersie w prawo, TH...
I

680 zł

szac. 400 zł

778 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal chrzcielny, 1857
Polska, medal chrzcielny, 1857
164458
z puncą srebra "1" na obrzeżu, Aw: Święty Jan klęczący na...
II

240 zł

szac. 150 zł

522 wyświetleń

6 zakończona
Rosja, medal Za Odwagę 4 stopnia, 1894
Rosja, medal Za Odwagę 4 stopnia, 1894
164460
Aw: Głowa cara w lewo i napis, Rw: Poziome napisy i numer...
III

95 zł

szac. 80 zł

827 wyświetleń

6 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, follis, 308-310
Cesarstwo Rzymskie, follis, 308-310
162277
Aw: Głowa władcy w prawo, IMP MAXENTIVS P F AVG, Rw: Roma...
II

165 zł

szac. 150 zł

145 wyświetleń

5 zakończona
wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossol..
wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, Wydawnictwo Ossol..
163986
Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, ...
I

160 zł

szac. 75 zł

340 wyświetleń

5 zakończona
wydawnictwa zagraniczne, Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Pražske..
wydawnictwa zagraniczne, Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Pražske..
91729
Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20....
I-

44 zł

szac. 50 zł

444 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916
Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916
206163
Generał, biletów, seria A 3299129
IV+

95 zł

szac. 50 zł

244 wyświetleń

5 zakończona
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
206181
seria II-CL 157245
I

70 zł

szac. 60 zł

163 wyświetleń

5 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.