Zakończenie: 06-09-2018 20:30 ÷ 22:29
Niemcy, 2 marki, 1913
164441
moneta wybita z okazji jubileuszu 100 lecia zwycięstwa w ... | III |
55 zł szac. 50 zł 520 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, 20 kopiejek, 1871 СПБ - НI
164456
| I- |
70 zł szac. 80 zł 296 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal poświęcony Tadeuszowi Kościuszko, z roku 1818
164459
autorstwa Caunois’a i Durand’a, Aw: Popiersie w prawo, TH... | I |
680 zł szac. 400 zł 778 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Polska, medal chrzcielny, 1857
164458
z puncą srebra "1" na obrzeżu, Aw: Święty Jan klęczący na... | II |
240 zł szac. 150 zł 522 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Rosja, medal Za Odwagę 4 stopnia, 1894
164460
Aw: Głowa cara w lewo i napis, Rw: Poziome napisy i numer... | III |
95 zł szac. 80 zł 827 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, follis, 308-310
162277
Aw: Głowa władcy w prawo, IMP MAXENTIVS P F AVG, Rw: Roma... | II |
165 zł szac. 150 zł 145 wyświetleń |
5 | zakończona | |
163986
Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich, ... | I |
160 zł szac. 75 zł 340 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20. Století, Pražske..
91729
Jarmila Hásková - Česke, Moravské a Slezské Mince 10.-20.... | I- |
44 zł szac. 50 zł 444 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 10 marek polskich, 9.12.1916
206163
Generał, biletów, seria A 3299129 | IV+ |
95 zł szac. 50 zł 244 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 5 marek polskich, 23.08.1919
206181
seria II-CL 157245 | I |
70 zł szac. 60 zł 163 wyświetleń |
5 | zakończona |