Rosja, medal z okazji ślubu Pawła I z Natalią Alexeievną, 1773

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:27:20
164461
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, medal z okazji ślubu Pawła I z Natalią Alexeievną, 1773, sygnowany przez J G Jaeger i J B Gass, Aw: Popiersia małżonków skierowane ku sobie, wokoło napis, Rw: Stojąca przy ołtarzyku Hymen (bogini małżeństwa) trzymająca w ręku pochodnie, na dole w odcinku napisy poziome, u góry napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 65 mm, duże uszkodzenia obrzeża, na górze mała dziurka
Literatura: Diakov 164.1 (R1)

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 425

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  150 zł