Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:25:40
164457
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal Rosjanie Braciom Polakom 1914, z sygnaturą A.ЖАКАРЪ, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 32.5 mm
Literatura: Diakov 1582.1, Strzałkowski 276

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 276

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  60 zł