Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Rozpoczęcie: 27-08-2018 18:00
Zakończenie: 06-09-2018 22:19:20
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:19:20
154186
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto, 32 szylingi, 1808 HSK, Hamburg
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18.01 g, ciemna patyna
Literatura: AKS 12, Gaedechens 655, KM 238

Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 46