Francja, 5 franków, 1873

Francja, 5 franków, 1873

Francja, 5 franków, 1873

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:18:00
164448
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1873, Paryż
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, pięknie zachowane
Literatura: Gadoury 745a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 77

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł