Francja, 5 franków, 1868 BB

Francja, 5 franków, 1868 BB

Francja, 5 franków, 1868 BB

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:17:00
164446
Opis: Francja - Napoleon III 1852-1870, 5 franków, 1868 BB, Strasbourg, popiersie autorstwa Barre'a
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Gadoury 739

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 112

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  115 zł