Austria, 6 krajcarów, 1629

Austria, 6 krajcarów, 1629

Austria, 6 krajcarów, 1629

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 22:11:00
164493
Opis: Austria - Karol VI 1711-1740, 6 krajcarów, 1629, Hall
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Herinek 671, M.-T. 881

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 115

1)  65 zł
2)  60 zł
3)  60 zł