Polska, 10 grosze, 1835

Polska, 10 grosze, 1835

Polska, 10 grosze, 1835

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:50:40
164455
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 grosze, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 2, Kop. 7858 (R1), Plage 295

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 298

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  370 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  180 zł