Polska, ort, 1760

Polska, ort, 1760

Polska, ort, 1760

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:45:40
163849
Opis: Polska - August III 1733-1763 - miasto Gdańsk, ort, 1760, Gdańsk, odmiana z mieczem pomiędzy gałązkami palmowymi
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna
Literatura: CNG 421, Kahnt 725, Slg. Marienburg 8636

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 236

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  520 zł
4)  450 zł
5)  440 zł
6)  420 zł
7)  380 zł
8)  360 zł