Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:30:00
164596
Opis: Polska - Kazimierz III Wielki 1333-1370, kwartnik ruski, Aw: Ukoronowana litera K w rozecie, wokoło REGIS POLONIE K; Rw: Lew kroczący w lewo, wokoło MONETA DOI RVCSIE K
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.29 g, ciemna patyna
Literatura: Frynas P.12.18 (R), Крижанівський 1, Kop. 3047, Gum-H. 367, Gum-P. 481

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 534

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  580 zł
4)  560 zł
5)  540 zł
6)  500 zł
7)  440 zł
8)  430 zł
9)  420 zł