Polska, denar książęcy, 1070-1076

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:29:00
164449
Opis: Polska - Bolesław II Śmiały 1058-1080, denar książęcy, 1070-1076, Głowa w lewo, w obwódce, BOLEZLVΛS / Książę na koniu w lewo
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.42 g, patyna, rzadki
Literatura: Frynas P.4.1, Gum.H. 69, Gum.P. 49, Kop. 25 (R3), Str. 33, Such. IX/1

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 448

1)  1 150 zł
2)  1 100 zł
3)  680 zł
4)  660 zł