Ruś, nieokreślone naśladownictwo obola krzyżowego, XIII-XV w.

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:22:20
140703
Opis: Ruś, nieokreślone naśladownictwo obola krzyżowego, XIII-XV w., Aw: Krzyż kawalerski, wokoło napis ...ПОЛ poprzedzony rozetką; Rw: Krzyż kawalerski, wokoło nieczytelny napis łaciński w stylu gotyckim
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miedź 11 mm, 0.18 g, gięty, patyna

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 115

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł