Słowianie, naśladownictwo denara bawarskiego, XI w.

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:21:00
140635
Opis: Słowianie - Słowiańszczyzna Zachodnia? / Pomorze? / Polska?, naśladownictwo denara bawarskiego, XI w., Krzyż prosty o rozszerzonych ramionach na końcach, w kątach litery OVOV, wokoło imitacja napisu / Dach świątyni, pod nim 6 kolumn, wokoło imitacja napisu
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17 mm, 0.87 g, lekko gięty

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 220

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  220 zł