Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Niemcy, denar, X/XI w.

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 21:17:40
140701
Opis: Niemcy - Frankonia - Würzburg- biskupstwo, denar, X/XI w., Aw: Krzyż z kulkami w kątach; Rw: Kapliczka z czterema klinami ułożonymi w krzyż, po bokach kulki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 1.12 g, gięty

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 85

1)  55 zł
2)  50 zł