wydawnictwa zagraniczne, Сотникова М.П., Спасский И.Г. - Тысячелетие древнейших монет России. Сводн..

Cena wylicytowana: 28 zł
Aukcja zakończyła się 06-09-2018 20:35:40
165156
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Сотникова М.П., Спасский И.Г. - Тысячелетие древнейших монет России. Сводный каталог русских монет Х-XI веков, Ленинград 1983
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 238 stron formatu B5, twarda oprawa, klasyczna praca dotycząca mennictwa Rusi w X-XI wieku, pięknie zachowana

Cena końcowa: 28 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 231

1)  28 zł
2)  26 zł
3)  24 zł